SEAT Ibiza
1.0 EcoTSI Business 57K NAP | DEALER OND | CLIMA
Direct kopen, basisprijs: € 12.495,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.495,-
LEASEPRIJS: € 205,94 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.499,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ibiza |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoTSI Business 57K NAP | DEALER OND | CLIMA |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 mei 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 57.834 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 205,94 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.495,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-679-RV |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 527 kg |
| Gewicht: | 1.058 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 1.444 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.585 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen